pomůžete i vy?

Dovoluji si Vás vážení oslovit a obrátit  se na Vás s informacemi o možné pomoci. Po úraze jsem zůstal zcela ochrnutý a bezmocný na invalidním vozíku. Snažím se tímto způsobem si  co nejvíce pomoci v hrazení nezbytných každodenních výdajů,léků, rehabilitací,kompenzačních pomůcek a dalších činností.Tyto náklady bych si  nemohl dovolit, nebýt Vás lidí ochotných pomoci. Většinu nákladů bohužel nehradí žádná pojišťovna a tak jsem odkázán pouze na pomoc státu, které se nedostává v potřebné míře. Situace se stále stupňuje a proto jsem byl nucen založit tyto stránky aby byla alespoň nějaká možnost pomoci. Shromažďování  finančních prostředků je velice obtížná a náročná záležitost a bohužel mé skromné možnosti  nestačí ani na pokrytí nejnutnějších potřeb. Proto se obracím o pomoc k Vám osloveným  aby byla alespoň nějaká možnost pomoci.

Náklady spojené s handicapem si samozřejmě nemohu dovolit.A proto vás chci tímto požádat, zda by jste mě  mohli podpořit ( dle Vašeho uvážení a možností ) nejlépe finančním darem,třeba jen symbolickou částkou, každá koruna určitě pomůže .Jsem schopen vystavit darovací smlouvy a další náležitosti.  Popř. lze dohodnout i jiné formy pomoci,třeba věcným darem. Rád vám odpovím na jakékoliv dotazy .

Pokud by vás cokoli jiného zajímalo,veškeré dotazy zodpovím na níže uvedeném telefonu.Tel. +420 774 37 3213   e-mail: vrubjar@seznam.cz

Předem děkuji za Vaši ochotu pomoci.

Jaroslav Vrúbel.